Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

87,000 €

Apartament 2+1 Yzberisht

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 180 ditë, 22 orë
20543084_1520528011323833_1751689916_o
Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 1Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 2Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 3Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 4Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 5Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 6Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 7Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 8

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 3 dhe ka organizim shumë të mirë te dhomave te cilat shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazdojmë me sallonin e bollshëm , dy dhoma gjumi me dalje në ballkon, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka punime mjaft cilesore,dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor,orientim te mire ndaj diellit dhe disponon edhe nje garazh te perfshire ne cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 277 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 22959ad5ea883adb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total