Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

75,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 180 ditë, 22 orë
20527365_1520525884657379_1904622246_n
Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 7

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazes se Re. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe prej 107.6 m2. Dhomat janë mjaft te bollshme dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet dhe ballkoni. Apartamenti është goxha i investuar me dritare dopio-xham dhe është një zonë e mirë dhe shumë e përshtatshme për familje dhe ka orientim jug-perendim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 166 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 56959ad5fb3b4344

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total