Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

72,000 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Unaza E Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 180 ditë, 22 orë
21081455_1420564618012266_1756346548_o
Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 7

Përshkrim

Disponojme apartament 2+1 ,në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e unazës së re. Objekti ndodhet ne katin e 10 me një sipërfaqe prej 108 m2 të një pallati me punime shumë cilësore. Apartamenti është i përbërë salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit,me dy dhomat e gjumit të cilat shpërndahen nëpërmjet korridorit,nga tualeti dhe 2 ballkone.Gjithashtu ky apartament shitet tërësisht i mobiluar me një stil shumë bashkëkohor,me sistem kondicionimi,sistem chiller,impiant gazi,është i orientuar me drejtim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 294 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 13159ad5d3a02191

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total