Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

300 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

  • Adresa: Unaza E Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 182 ditë, 6 orë
21148514_1545301022179865_381526114_n
Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 7Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 8

Përshkrim

Jepet me qera apartament i cili është i pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar, familjare dhe të sigurt, ne Unaze te Re. Gjendet në katin e 3 banim të një pallati të ri, dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2.Apartamenti ka kubaturë të rregullt, orientim të mirë dhe është ka organizim mjaft të mirë të ambjentit të brendshëm. Disponon sallonin e ndenjes të arreduar së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit ,2 tualetet dhe ballkonin. Apartamenti është i mobiluar mjaft mirë,I pajisur me kondicioner në cdo dhome dhe me çdo pajisje të nevojshmë për një jetesë komode dhe bashkekohore . Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 205 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 44559ad55f38ac60

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total