Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

350 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 4 ditë, 18 orë
18209834_1302464819822247_1170539312_o
Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 2+1 Unaza E Re - Fotografia 7

Përshkrim

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar, familjare dhe të sigurt, ne Unaze te Re. Gjendet në katin e 4 banim të një pallati të ri, dhe ka një sipërfaqe prej 90 m2.Apartamenti ka kubaturë të rregullt, orientim të mirë dhe është ka organizim mjaft të mirë të ambjentit të brendshëm. Disponon sallonin e ndenjes të arreduar së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit,tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar mjaft mirë,i shtuar me parket ,I pajisur me kondicioner në cdo dhome dhe me çdo pajisje të nevojshmë për një jetesë komode . Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 218 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 57459070ffeeb67a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total