Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 2+1 Unaza E Re

  • Adresa: Unaza E Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar: 04/10/2017 11:11
  • Skadon: 50 ditë, 20 orë
21148514_1545301022179865_381526114_n
Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 1Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 2Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 3Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 4Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 5Apartament 2+1 Unaza E Re - Foto 6

Përshkrimi

Jepet me qera apartament i cili është i pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar, familjare dhe të sigurt, ne Unaze te Re. Gjendet në katin e 3 banim të një pallati të ri, dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2.Apartamenti ka kubaturë të rregullt, orientim të mirë dhe është ka organizim mjaft të mirë të ambjentit të brendshëm. Disponon sallonin e ndenjes të arreduar së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit,tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar mjaft mire, pajisur me kondicioner në cdo dhome dhe me çdo pajisje të nevojshmë për një jetesë komode . Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 56759ccb1e52c1bc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total