Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

260 €

Apartament 2+1 Unaza e Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 70 ditë, 20 orë
19726904_10158966069130367_1266872947_o
Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 1Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 2Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 3Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 4Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 5Apartament 2+1 Unaza e Re - Fotografia 6

Përshkrim

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e sigurt dhe e preferuar,zona e Unazës së Re,tek 2 Rotondot. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati me punime shumë cilësore,ka një sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm dhe i arreduar bukur me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, dy dhomat e gjumit me dalje në ballkon dhe tualeti. Është totalisht i investuar,ka orientim të mirë, me pamje nga rruga dhe ka mobilim bashkëkohor. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 104 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 162595e2e894d586

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total