Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 2+1, Tirana e Re

  • Adresa: Tirana e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696112820
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 26 ditë, 1 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Tiranës së Re, zonë shumë e preferuar në qytet. Ndodhet në katin e katërt të një pallti të ri me sipërfaqe te bollshme prej 100m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve nëpërmjet korridorit, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

187 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3565880c1a13609e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total