Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Apartament 2+1, Tirana e Re

  • Adresa: Tirana e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696112820
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 49 ditë, 21 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e zhvilluar dhe e frekuentuar në Tiranë, në Tiranë të Re, pranë Fakultetit Juridik. Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe te bollshme prej 110m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve nëpërmjet korridorit, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira bashkëkohore dhe gjithashtu ka të integruar sistemin chiller.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9515880c32bd73df

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total