Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Apartament 2+1 te Medreseja

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Medreseja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698609321
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/04/2018 15:34
30594144_2166047286744244_2836928638920687616_n
30572341_2166045000077806_197298234798899200_n30515738_2166045380077768_3666307997967056896_n30515746_2166047290077577_7073026059439964160_n30530433_2166047310077575_760617138795839488_n30571587_2166044996744473_4199930127984885760_n

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut Medreses. kati 2. 2 dhoma pozicionohen nga unaza,1 mbrapa.dhomat jan te ndricuara gjat gjith dites.nuk ka lageshtire. para dhe pas pallatit ka hapesir parkimi.pallati esht ekzistues,me rinovimet baze te bera.muret e jashtme dhe te brendshme 50 cm.ndertuar nga .ushtria per ata qe kerkojne nje shtepi pa hile ku te ndihen te SIGURT nga cdo dukuri natyrore!

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4705acca1509e96a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total