Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

107,000 €

Apartament 2+1, te Medreseja

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: te Medreseja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 8 ditë, 7 orë
14469188_10208724527844200_1434129425_n-1
Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 1Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 2Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 3Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 4Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 5Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 6Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 7Apartament 2+1, te Medreseja - Foto 8

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 9 në një pallat te ri me punime cilësore në një zonë të mirë dhe të preferuar, tek Medreseja. Ka sipërfaqe të bollshme prej 102m2 dhe kubaturë të rregullt. Apartamenti ka organizim të mirë të dhomave dhe përbëhet nga salloni i arreduar bukur, 2 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe ballkoni. Ka orientim jug-lindje dhe pamje nga rruga, me akses në shumë facilitet të zonës. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

714 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 186583979d4aeb71

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total