Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

77,000 €

Apartament 2+1, te Fresku

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: te Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 2 ditë, 13 orë
Apartament 2+1, te Fresku - Foto 1Apartament 2+1, te Fresku - Foto 2Apartament 2+1, te Fresku - Foto 3Apartament 2+1, te Fresku - Foto 4Apartament 2+1, te Fresku - Foto 5Apartament 2+1, te Fresku - Foto 6

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë të mirë dhe në zhvillim të Tiranës, në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin ë katërt dhe me sipërfaqe prej 92m2. Perbëhët nga salloni i ndenjes së bashku më ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkoni. Ka pozicion shumë të mirë ndaj diellit me orientim perëndim. Gjithashtu ka punimë shtesë si sistemi i kaldajës dhe dysheme me parket. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

915 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 57758307603c7aaf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total