Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

290 €

Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo

  • Adresa: Stadiumi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 21 orë, 21 minuta
Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 1Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 2Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 3Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 4Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 5Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 6Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo - Fotografia 7

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Kompleksit Dinamo, një zonë e mirë dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati me punime shumë cilësore dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, dy dhomat e gjumit ,2 tualetet dhe 2 ballkone. Ka punime shumë cilësore, abuzhur,sistem chiller,dopio xham dhe me termoizolim . Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 209 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1925901f1207bbda

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total