Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

260 €

Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo

  • Adresa: Stadiumi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 22 orë, 12 minuta
18175437_10158594924355367_1705702395_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Kompleksit Dinamo, një zonë e qetë dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati me punime shumë cilësore dhe ka nje sipërfaqe të brendshme prej 120 m2 dhe 80 m2 verandë.Ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm , dy dhomat e gjumit dhe 2 tualeteT. Ka punime shumë cilësore dhe jepet me qera me ambjent gatimi te kompletuar dhe dyer. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 249 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1365901fd3608db5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total