Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Stacioni Trenit

  • Adresa: Stacioni Trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 49 ditë, 11 orë
17841655_1391792300882042_870479391_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti edhe i pozicionuar ne nje zone te aksesueshme ndaj faciliteteve te duhura per nje jetese te mire, Stacioni Trenit. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, me siperfaqe te bollshme. Ne organzimin e tij te brendshem ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar mire dhe me çdo pajisje te re bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

182 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 12658fdcdf88c605

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total