Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 2+1, Siri Kodra

  • Adresa: Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 10:59
  • Skadon: 62 ditë, 12 orë
17101798_10207224805_6H7tP
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë pranë qëndrës së Tiranës, Rruga `Siri Kodra`. Gjëndet në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 128m2. Ka organizim mjaft të mirë të ambjenteve ku në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkonin. Ka pozicion mjaft të mirë ndaj dritës natyrale dhe është totalisht i mobiluar me pajisje të reja bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

260 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 81658beaa30261ee

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total