Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

129,600 €

Apartament 2+1, Shkolla e Baletit

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Shkolla e Baletit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 53 ditë, 17 orë
22119137_10215087633290659_1237192465_n

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në një zone mjaft të mirë për banim tek Njësia nr.1 Apartamenti është I poziconuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 119 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka pozicion të mirë ndaj dritës natyrale dhe është plotësisht I mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

109 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 95759cfa6e38cdde

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total