Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Shkolla e Baletit

  • Adresa: Shkolla e Baletit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 71 ditë, 6 orë
21767563_10159225745475368_2124523727_n
Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 1Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 2Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 3Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 4Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 5Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 6Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 7Apartament 2+1, Shkolla e Baletit - Foto 8

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone emjaft të mirë dhe te epereferuar për banim në afëersi të qendrës së Tiranës, tek “Shkolla e Baletit”. Është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 105 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,një tualet dhe ballkoni. Apartamenti është plotësisht I mobiluar dhe I investuar. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

157 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 42159bceeb9a402b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total