Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

136,000 €

Apartament 2+1, Sheshi Wilson

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Sheshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 49 ditë, 22 orë
15608690_10206716794_c9jNV
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga zonat me të preferuar të Tiranës, pranë gjimnazit `Petro N. Luarasi`, Rruga `Sami Frashëri`. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim me sipërfaqe të bollshme prej 113m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar dhe disponon dokumetacnion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

175 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 951587cbb38eed0d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total