Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Selvia

  • Adresa: Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 34 ditë, 16 orë
21397635_10208551929550539_924118272_n
Apartament 2+1, Selvia - Foto 1Apartament 2+1, Selvia - Foto 2Apartament 2+1, Selvia - Foto 3Apartament 2+1, Selvia - Foto 4Apartament 2+1, Selvia - Foto 5

Përshkrimi

Zona ku është pozicionuar apartamenti ndodhet shumë pranë qendrës së Tiranës tek “Selvia” në afërsi të “Vila Verde”. Apartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 100 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,tualeti dhe dy ballkone. Apartamenti disponon mobilim shumë cilësor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

245 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 92259aff00b6bf84

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total