Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboçi

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Zenel Baboçi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 41 ditë, 21 orë
20614310_10214543512607982_1959687281_n
Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboçi - Foto 1Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboçi - Foto 2

Përshkrimi

Disponojmë një apartament për shitje në afërsi të qendrës sëtiranës tek nrruga Zenel Baboçi. Apartamenti është I pozicionuar në katin e dyte të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 76.4 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

62 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9735982e18bcc9cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total