Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320 €

Apartament 2+1, Rruga “Margarita Tutulani”

  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 50 ditë
20883267_10214662678947066_2113717777_o
Apartament 2+1, Rruga Apartament 2+1, Rruga Apartament 2+1, Rruga

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë dhe e preferuar për banim tek rruga “Margarita Tutulani”. Apartamenti gjendet në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 100 m2. Organizimi I ambjenteve të brendëshme është shumë I mire ku përfshihen salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verandë. Apartamenti ka kuzhinë te konpletuar.

Nuk ka tag

61 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5995992fc5356636

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total