Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

86,450 €

Apartament 2+1 Rruga E Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga E Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355697520678
  • Postuar: 04/10/2017 12:08
  • Skadon: 53 ditë, 18 orë
0d95c04c-e8f0-fd49-a109-3d802188ea1f
Apartament 2+1 Rruga E Kavajes - Foto 1Apartament 2+1 Rruga E Kavajes - Foto 2Apartament 2+1 Rruga E Kavajes - Foto 3Apartament 2+1 Rruga E Kavajes - Foto 4

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të njëpallati me punime të mira në Rrugen e Kavajes,perballe kompleksit Delijorgji. Apartameti ka organizim mjaft të mirë, orientim mjaft të mire, dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm me dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit,2 tualetet dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

116 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 58759cfb7e1ee91d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total