Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 36 ditë, 1 orë
3a140ac9-eab0-2380-5d6c-ee88cdb813e6
Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 1Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 2Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 3Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne qytet, Rruga e Elbasanit, prane gjimnazit `Asim Vokshi`. Gjendet ne katin e peste te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme. Ne organizimin e tij te brendshem ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje te reja bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

82 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 487599aa13940664

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total