Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit

  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 25 ditë
20138146_10158946604705368_1667822942_o
Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 1Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 2Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 3Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 4Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 5Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 6Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit - Foto 7

Përshkrimi

Apartamenti gjendet në një zone mjaft të mirë dhe të preferuar për banim te rruga e Elbasanit mbrapa Big Bite. Është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 70 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjes së bashku me ambjentin e ngrënies, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Pallati ka ashensor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 30596c9f5d4a947

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total