Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Apartament 2+1, Rruga e Durresit

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 26 ditë, 1 orë
13689709_10205654150747880_400004547_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojme apartament në një zonë të mirë dhe të sigurtë, tek Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati egzistues dhe ka shpërndarje shumë të mirë të dhomave. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm së bashku me kuzhinën e kompletuar, dy dhomat e gjumit, të dyja me dalje në ballkon, tualeti dhe dy ballkonet. Ka pamje nga rruga dhe pozicionim shume te mire ndaj diellit. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim jug-perendim.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

231 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 702587e161496865

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total