Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Apartament 2+1, Rruga e Dibres

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 46 ditë, 9 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë pranë qendrës së Tiranës dhe shumë e zhvilluar, Rruga e Dibrës. Ndodhet në katin e katërt të një pallati të ndërtuar në vitin 2010 me sipërfaqe 74m2. Ka organizim të mirë ku në përbërje ka sallonin e ndenjes së bashku më ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentecion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

184 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6205880a8bc84aa0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total