Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

330 €

Apartament 2+1, Rruga e Bogdaneve

  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 60 ditë, 3 orë
20991267_10214722974574419_1756552010_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti gjendet në një zone mjaft të mire dhe të preferuar për banim në afërsi të Rrugës së Kavajës tek Rruga e Bogdanëve. Është I pozicionuar në katin e gjashtë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 110 m2. Në brendësi përbëhen nga salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetesë komode. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 434599ae6b34d865

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total