Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

83,000 €

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 52 ditë, 3 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti që disponojmë ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, Rruga e Barrikadave. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me sipërfaqe prej 75m2. Është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori qe bën shpërndarjen e ambjenteve, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

181 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 519587cb5267938a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total