Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Adresa: Rruga e BArrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 82 ditë, 7 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Zona ku eshte i pozicionuar apartamenti eshte me prane qendres se Tiranes, Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje kpmnpleks te ri pallatesh, me siperfaqe te bollshme. Organizimi i brendshem i ambjenteve eshte mjaft i mire ku ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Eshte i mobiluar thjeshte, me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese te mire. Ka pozicion te mire nda jdrites natyrale. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

205 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 84758fddb8caba82

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total