Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 28 ditë, 8 orë
21361095_10208543808867527_910193397_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë të preferuar dhe mjaft të përshtatshme për banim në afërsi të qendrës së Tiranës tek Rruga e Barrikadave. Është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 115 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi,tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është mobiluar së fundmi me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti disponon gjithashtu edhe edhe një post parkimi në garazh nëntokësor. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

160 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 61559aea51f0e797

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total