Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 57 ditë, 13 orë
20864301_10208428848513590_154014060_n
Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 1Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 2Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 3Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 4Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 5Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave - Foto 6

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e preferuar për banim dhe në afërsi të qendrës së qytetit tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 100 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkoni. Apartamenti është I pa mobiluar. Për me tepër n akontaktoni.

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 934599583dfb9a87

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total