Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

275 €

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

  • Adresa: Rruga e barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 48 ditë, 14 orë
17902572_10213328012381236_262017019_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti eshte nje nga zonat me prane qendres, Rruga e Barrikadave, zone e preferuar dhe frekuentuar. Gjendet ne katin e dyte te nje pallati te ri me sieprfaqe te bollshme prej 120m2. Organizmi i brendshem e tij perbehet nda salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Pozicioni ne te cilin ndodhet e ben ate mjaft te favorshem edhe per zyra. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

272 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 50758fdca2348272

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total