Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

95,000 €

Apartament 2+1, Rr Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 50 ditë, 11 orë
14445773_10208666304348649_86568092_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të mirë dhe të sigurtë, në rrugën e Kavajës, tek Qëndra “GLOBE”. Apartamenti ndodhet në katin e 11, të një pallati me punime shumë cilesore. Ka shpërndarje shumë të mirë të dhomave, përbëhet nga salloni I bollshëm, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni që bën lidhje me të dy dhomat, si dhe tarracë e shfrytëzueshme. Ka pamje nga rruga dhe pozicionim shumë të mirë. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

2027 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 35557e29d69165cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total