Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

Apartament 2+1, Rr Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 50 ditë, 4 orë
12235393_10156233364290367_228310863_o1-1 - Copy
Auto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një pallat me punime cilësore përball me Globe. Është i organizuar shumë mirë dhe ka hapsirë të bollshme për një familje normale. Apartamenti disponon një sallon të bollshëm, dhoma e gatimit, 2 dhoma gjumi , dy tualete, njeri prej të cilëve është me ajrim dhe ballkoni.

Nuk ka tag

2091 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 56857e28afd50254

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total