Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

81,770 €

APARTAMENT 2+1 – REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Ministrisë së Mbrojtjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 697004040
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 12/09/2017 10:02
  • Skadon: 35 ditë, 9 orë
c72 living
c72 bedroomc72 femijetc72 toiletc73

Përshkrimi

I orientuar nga Veri – Perëndimi apartamenti 2+1 me sipërfaqe 96.2 m2 është funksional dhe i mirë-organizuar. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të rezidencës. E veçanta e këtij apartamenti është ajrorsja natyrale nëpërmjet dritares së tavanit në një nga dy tualetet.

Nuk ka tag

303 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 36859b7949cddb49

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total