Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

81,770 €

APARTAMENT 2+1 – REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Ministrisë së Mbrojtjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 697004040
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 12/09/2017 10:02
  • Skadon për: 190 ditë, 22 orë
c72 living
c72 bedroomc72 femijetc72 toiletc73

Përshkrim

I orientuar nga Veri – Perëndimi apartamenti 2+1 me sipërfaqe 96.2 m2 është funksional dhe i mirë-organizuar. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të rezidencës. E veçanta e këtij apartamenti është ajrorsja natyrale nëpërmjet dritares së tavanit në një nga dy tualetet.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 88 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 36859b7949cddb49

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total