Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament 2+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694422007
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 42 ditë, 18 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti që disponojmë me qera është i pozicionuar në qëndër të Tiranës në një kompleks të ri pallatash. Ka sipërfaqe të bollshme prej 110m2 me organizim mjaft të mirë të ambjenteve. Në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tu tualete dhe ballkonin. Është i arreduar thjeshtë por me çdo pajisje të nevojshme për një jetesë komode.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

208 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 13658b02d279b2f1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total