Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Apartament 2+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 83 ditë, 14 orë
22050736_136526180301180_797728745_o
Apartament 2+1, Qender - Foto 1Apartament 2+1, Qender - Foto 2Apartament 2+1, Qender - Foto 3Apartament 2+1, Qender - Foto 4Apartament 2+1, Qender - Foto 5Apartament 2+1, Qender - Foto 6Apartament 2+1, Qender - Foto 7Apartament 2+1, Qender - Foto 8

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, tek “Ish Kinema 17 Nëntori” ,një zone mjaft e preferuar për banim. Është I pozicionuar në katin e katërt të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 120 m2. Ambjentet e brendshme kane eorganizim të shkëlqyer me kubaturë të rregullt, salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkoni. Apartameti ëhstë I sapo rikonstruktuar dhe I arreduar memjaft shije. Apartamenti është shumë komod dhe ka pozicion tee mirë ndaj dritës natyrale.

Nuk ka tag

46 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 33359cbbc35af07b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total