Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 2+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 56 ditë, 15 orë
21015182_10208458883864455_328088129_n
Apartament 2+1, Qender - Foto 1Apartament 2+1, Qender - Foto 2Apartament 2+1, Qender - Foto 3Apartament 2+1, Qender - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në qendër të qytetit të Tiranës pas “Raiffeisen Bank”. Është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 95 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është I pamobiluar. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

41 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 890599af3fe15642

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total