Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 2+1, Qender

  • Adresa: Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 54 ditë, 11 orë
17887658_1391844760876796_1362266424_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojme nje apartament ne qender te Tiranes, ne nje pallat te ri me ndertime shume cilesore. Ndodhet ne katin e shtate me siperfaqe prej 100m2. Ne organzimin e tij te brendshem ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti eshte i arreduar me çdo pajisje te re dhe te nevojshme per nje jetese komode. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

167 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21058fdcb230892d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total