Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

81,323 €

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Ali Demi

  • Çmimi/m²: 690
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 7 ditë, 1 orë
1

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje kompleksi te ri ne fazat e fundit permbyllese. Punimet ne ndertim jane teper cilesore dhe nga me konkurueset ne treg. Ambienti ka siperfaqe 117.86 m2.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 690 euro/m2.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

970 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 350583d62c4aa1bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total