Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore, prane detit

  • Adresa: Lagja Pavaresia
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0697202337
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 29/06/2017 16:07
  • Skadon: 41 ditë, 4 orë
image-0-02-05-96f2f3166c7488d5387df34e87db3055e36b9ec827e58c39dc890ae4d78103e7-V
image-0-02-05-a22cc9f00dbafef80e40a5a7e7ce8cecaef002428b265056a45c8fc51457fee1-Vimage-0-02-05-c34bd15e8691531914504f654fead92cc3bdb2eade03525cc0d03bf427388cf3-Vimage-0-02-05-cbe7a7fbfbe38e57444a2bbf06caabcf931ed24ffedfc6be230c7a27dd806559-Vimage-0-02-05-23b947af26463c6df9eea20140ac8472a51cbe5a7a9c2a8e4f1ca0f4762e081a-Vimage-0-02-05-90fdf20a957721e206ebc02856765d3c02d2fa4b350f2089a75346af056fe4e3-V

Përshkrimi

Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore.
Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe perbehet nga;
Dhome gjumi matrimoniale,
Dhome gjumi me dy krevate tek,
Salloni dhe kuzhina ne nje ambient.
Apartamenti eshte prane detit, afersisht 50m larg, pergjate lungomare.
Per me teper info kontaktoni ne cel +355697202337

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 552595508a045e10

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total