Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 2+1, Pazari i Ri

  • Adresa: Pazari i Ri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 39 ditë, 5 orë
21081889_10214746653126368_894920686_o
Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 1Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 2Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 3Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 4Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 5Apartament 2+1, Pazari i Ri - Foto 6

Përshkrimi

Disponojmë apartament për qera në një zonë mjafte të mirë dhe në afërsi të qendres së Tiranës. Apartamenti gjendet në katin e katërt të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 85 m2. Në organizimin e brendshëm përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi,një tualet dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetesë të rehatshm

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 279599ec8175bc97

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total