Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Apartament 2+1, Parku i AUtobuzave

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Parku i Autobuzave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 52 ditë, 5 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar dhe jo larg qëndrës, te Ish Parku i Autobuzave, Rruga Frosina Plaku, prane shkollës 9-vjeçare `Sami Frashëri`. Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe është me sipërfaqe prej 88m2. Apartamenti perbëhet nga korridori, salloni së bashku me ambjentin e gatimit, dy shomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Eshtë totalisht i mobiluar me pajisje shumë të mira bashkëkohore dhe ka të investuar sistemin chiller. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

206 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 285587e1134d10e8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total