Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45 €

Apartament 2+1 me pamje nga deti. Pushime Sarande

  • Adresa: Rruga skenderbeu
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0692178293
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 25/06/2017 22:57
  • Skadon: 35 ditë
IMG-20170625-WA0058
IMG-20170625-WA0053IMG-20170625-WA0050

Përshkrimi

Apartament me qerra ne nje vile 3 kateshe ne hyrje te qytetit me pamje mahnitese te qytetit, detit dhe Korfuzit. Apartamrnti nxe deri ne 8 persona.

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 195595023990f844

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total