Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,500 €

Apartament 2+1 ne shitje

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/09/2017 14:42
  • Skadon: 42 ditë, 1 orë
14303930_10153920695738589_1227640255_o
14284944_10153920695643589_1527417696_o14274519_10153920695678589_1013268323_oDSCF6240DSCF6246DSCF624314247938_10153920695788589_149739263_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adrese te rruga e Tafilicëve, përballë me shkollën Oso Kuka, apartamenti ndodhet në katin e 7 -të banim, ka një siperfaqe totale prej 87m2 e cila përbëhet nga:
-Sallon + Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
-Dhomat të shtruara të gjitha me parket
-Pjesa e kuzhinës e shtruar me pllaka
-Dritare dopio-xham
-Banjo e kompletuar
-Ballkon me sipërfaqe të bollshme dhe pamje piktoreske të qytetit

Pallati është një ndërtesë e re përfunduar kohët e fundit me kushtet më bashkohore. Ndodhet në një zonë të qetë, në qendër të qytetit.

*ÇMIMI 43.500€ (500€/m²)*

Nuk ka tag

1948 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94957dc162e0540b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total