Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

57,000 €

Apartament 2+1 ne shitje, UNAZA E RE

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: unaza e re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697520678
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 12/06/2017 14:02
  • Skadon: 24 ditë, 4 orë
daea3340-9b83-c4a7-b47c-86a9f9f31cc7
f7e0c6a5-661d-32fc-e179-4915cf90dc111ae7758c-5708-9b8c-c36a-8941edae72d401a7fb71-a6b6-3590-9435-a66ba40e9975

Përshkrimi

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Unazes se Re,perballe Eja studio.Objekti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me punime shume cilesore me nje siperfaqe totale prej 92 m2.Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit te kompletuar,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe balkoni.Apartamenti eshte shume i investuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore Shitet i mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

86 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 685593e82ce9f0dd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total