Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,630 €

Apartament 2+1 ne shitje te Tatim-Taksat ne Shkoder

  • Çmimi/m²: 620
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Studenti, pallati pas biblioteke Marin Barleti
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 18:30
  • Skadon: 8 ditë, 15 orë
18447365_1745557258793973_6587843928197615698_n
18485269_1745557435460622_1358866019083083095_n18485931_1745557262127306_5550691431342987318_n18489719_1745557342127298_1591946541683180179_o18491727_1745557415460624_9103050672825131966_o18491760_1745557355460630_117147911021015960_o18527242_1745557325460633_5078116340458283183_o18556233_1745557438793955_7026430270763851353_n18558809_1745557255460640_8164588059062774713_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5 m² (pjesë e përbashkët) dhe përbëhet nga:
– Sallon + Kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
– Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
-Të gjitha dhomat e mobiluara.
-Dhomat e shtruara me parket.
-Dritaret dopio-xham.
-Dyer druri.
-2 kondicionera.
-Televizor LCD.
– Ashensor 24 orë.
– Ndodhet afër shumë fasiliteteve të ndryshme si: bar-restorant, kancelari, farmaci, parukeri etj.

Apartamenti ndodhet në qendër të Shkodrës në një zonë të qetë, dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit të Shkodrës.

ÇMIMI 53’630€

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83959304110c1ef5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total