Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

64,657 €

Apartament 2+1 ne shitje, Rruga Siri Kodra, Tirane

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 41 ditë, 2 orë
221-SIRI

Përshkrimi

Apartament 2+1 ka një organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e ditës ka transparencë dhe është e organizuar si një hapësirë unike.

Nuk ka tag

266 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 38859a1444fe6f3e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total