Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

86,450 €

Apartament 2+1 ne shitje , PERBALL DELIJORGJIT

  • Çmimi/m²: 950
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RRUGA KAVAJES
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697520678
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 12/06/2017 15:38
  • Skadon: 19 ditë, 18 orë
0d95c04c-e8f0-fd49-a109-3d802188ea1f
6ca4bdbe-0fe5-7dfb-82fb-294ff41138c209531259-fcbe-9e03-d284-d229309ca693

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të njëpallati me punime të mira në Rrugen e Kavajes,perballe kompleksit Delijorgji. Apartameti ka organizim mjaft të mirë, orientim mjaft të mire, dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm me dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit,2 tualetet dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

59 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 701593e7f06eedbb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total